Nasza Misja

Nasze zasady i wartości są oparte na wielokulturowości świata ryżu:

  • szacunek do człowieka we wszystkich aspektach; szacunek do różnorodności, główne źródło naszych zdolności innowacyjnych i adaptacyjnych; szacunek do danego słowa, który uważamy za podstawę zaangażowania wszystkich naszych współpracowników oraz zaufania naszych partnerów.
  • duch eksploracji, który prowadzi nasze firmy: codziennie dążymy do podejmowania nowych wyzwań, otwierania nowych perspektyw, rozwoju we wszystkich dziedzinach w celu wspólnego tworzenia przyszłości.
  • solidarność, która prowadzi nasz zespół w każdym dniu: naszym celem jest bycie najlepszymi i codzienne zaangażowanie w doskonaleniu naszych produktów i usług.

Planeta

W RR łączy nas silne zaangażowanie w ochronę naszego środowiska i minimalizację wpływu działalności gospodarczej na środowisko. Dzisiejsi konsumenci są coraz bardziej świadomi kwestii zdrowotnych, społecznych i środowiskowych. Wymagając żywności, która wygląda, pachnie i smakuje dobrze, jednocześnie pragną, aby była ona produkowana w odpowiedzialny sposób i z poszanowaniem środowiska naturalnego.

Jesteśmy przekonani, że możemy osiągnąć pomyślną przyszłość, tylko wtedy, gdy szanujemy nasze otoczenie. Nasza firma odpowiedzialnie korzysta z zasobów ludzkich i naturalnych z myślą o  przyszłych pokoleniach.

Pragniemy wspierać naszych konsumentów w wypełnianiu ich zamierzeń i oczekiwań, przez oferowanie  ekologicznych produktów oraz nowych rozwiązań takich jak  ECO, Organic, Fairtrade, ekologiczny materiał do pakowania.

Wykorzystujemy wszystko, co pozostaje w wyniku obróbki ryżu.